Opinie klientów

JOGUŚ / LEXUS

JOGUŚ / LEXUS

"Szukałem długo kogoś kto wie co robi i jest w tym dobry, w końcu znalazłem, co ma błyszczeć to błyszczy, co powinno być matowe jest matowe. Gorąco polecam."
Darek

Romuald Lipko / Cadillac

Romuald Lipko / Cadillac

"Ze zdumieniem stwierdziłem że mam nowe auto. Przekonani są o tym także wszyscy znajomi, a wszystko to za sprawą fantastycznego liftingu auta w firmie Rafi. Gratuluję profesjonalizmu i pasji. Gorąco polecam wszystkim fanom pięknie wyglądających aut."

Romuald Lipko


Sławomir Kropiwiec / Mercedes CLS

Sławomir Kropiwiec / Mercedes CLS

"Profesjonalnie i z pomysłem, dokładnie i z gwarancją, moje samochody nigdy więcej nie trafią w inne ręce niż Pana Rafała. Polecam z całą odpowiedzialnością."
Sławomir Kropiwiec

Dobry Ton / Mercedes 560SEC

Dobry Ton / Mercedes 560SEC

"Nasze firmowe oczko w głowie doczekało się wizyty u Rafiego. Kiedy wykonaliśmy już wszystkie niezbędne naprawy te większe i te kosmetyczne wymagało jedynie skutecznej i trwałej renowacji lakieru oraz wnętrza. Jak wielkie było dla nas zaskoczenie kiedy po dwudniowej wizycie odebraliśmy auto, które wyglądało jakby dopiero co opuściło fabrykę a nawet lepiej. Efekt przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Mercedes lśni niezależnie od pogody. A mycie teraz to sama przyjemność wystarczy po prostu opłukać wodą i na tym koniec. Już nie pamiętam co to znaczy woskowanie i częste wizyty w myjniach samochodowych. Serdecznie polecamy i z pewnością wszystkie nasze samochody poddamy takiemu zabiegowi."

www.dobryton.pl