Diamondbrite do 6 lat
5153032521777och1a.png

Diamondbrite do 6 lat

Dwuwarstwowa powłoka ochronna na lakier udoskonalana i sprawdzana przez blisko 30 lat. Zapewnia bardzo mocne nabłyszczenie lakieru oraz chroni przed osadami ulicznymi (sól, asfalt, farba), kwaśnymi deszczami. Pojazd znacznie mniej się brudzi i łatwiej czyści. Produkt wymaga konserwacji.


Więcej na www.diamondbrite.pl

Ceramic PRO 9H
516bede165e0bCeramic_Pro9H.png

Ceramic PRO 9H

Najbardziej ekskluzywna powłoka ochronna lakieru na rynku motoryzacyjnym. Stosowana również w lotnictwie wojskowym. Charakteryzuje się najwyższą wytrzymałością na surowe warunki atmosferyczne oraz agresywną chemię. Duża odporność na zarysowania, wżery, osady uliczne. Zachowuje piękny połysk i doskonale odpycha brud. Utrzymuje się nawet do 5 lat w najtrudniejszych warunkach. 
Ceramic Pro ma strukturę ceramicznych molekuł 3D można go stosować do ochrony powierzchni lakierowanych, metalowych, plastikowych, szkła i gumy.


Lacroe do 3 lat
5153073c26f36och2a.png

Lacroe do 3 lat

Jednoetapowa technologia ochrony lakieru stosowana do zabezpieczeń nowych oraz używanych samochodów, łodzi oraz samolotów. Lacroe wytwarza przezroczystą mocno błyszczącą barierę ochronną na powierzchni lakieru, która sprawia, że szkodliwe czynniki zewnętrzne nie mają bezpośredniego kontaktu z lakierem. Produkt wymaga konserwacji.

Cquartz - Powłoka kwarcowa wykonana w nanotechnologii
51530756b3c71och3a.png

Cquartz - Powłoka kwarcowa wykonana w nanotechnologii

Cquartz modyfikuje właściwości chemiczne na poziomie molekularnym powierzchni, zapewnia jej ochronę oraz łatwy sposób czyszczenia. Likwidacja napięcia powierzchniowego powoduje nieprzyleganie zabrudzeń i łatwe odprowadzanie wody. Produkt wymaga konserwacji.


PGS do 1 roku

PGS

PGS do 1 roku

Mocne nabłyszczenie, głębia koloru, dobre odprowadzanie wody to zalety tego taniego i skutecznego zabezpieczenia lakieru. W zależności od intensywności użytkowania produkt utrzymuje się od 6 do 12 miesięcy.

Tapicerka
515307aedc74doch5a.png 515307b70974boch1a.png

Tapicerka

Czas podróży milej spędza się w czystym i schludnym otoczeniu. Impregnaty i kremy stosowane przez nas do zabezpieczania materiałów w przedziale pasażerskim auta ułatwiają utrzymanie powierzchni w nienagannym stanie. Łatwo się czyszczą i odkurzają. Do materiałów tekstylnych używamy impregnatów Diamondbrite. Do zabezpieczenia skóry i materiałów skóropodobnych kremy firmy Glipton.


Szyby Felgi

Alloy Wheel Protector

Szyby Felgi

Szyby samochodowe, lusterka oraz reflektory przednie i tylne zabezpieczamy Diamondbrite Rainscreen. Świetny poślizg wody na szkle (powyżej 50 km/h nie używamy wycieraczek!). Łatwość mycia i krystaliczna głębia szyby sprawia że produkt świetnie się sprawdza na samochodach nowych jak i używanych. Felgi zabezpieczone produktem Alloy Whell Protector przez długi okres czasu pozostają lekko połyskujące, nie przyjmują tak łatwo nalotu drogowego oraz drobinki pyłu z klocków hamulcowych nie osadzają się na rantach felg.